Menu
RSS
Fondul de Garantare a Asiguraților preia dosarele de daună pentru polițele City Insurance

Fondul de Garantare a Asiguraților …

Fondul de Garantare a Asi...

Şapte victorii gălăţene la debut

Şapte victorii gălăţene la debut

La finele săptămânii trec...

Scoala 29 din Galați va fi modernizată cu fonduri europene

Scoala 29 din Galați va fi moderniz…

Primăria municipiului Gal...

Din recomandările bibliotecii "V.A. Urechia"

Din recomandările bibliotecii …

O carte pe zi: „Soţia din...

Ediția XIV-a Congresului Internațional de Istorie a Presei la Universitatea „Dunărea de Jos” din Galați

Ediția XIV-a Congresului Internațio…

Universitatea „Dunărea de...

Pericol major în finanțarea Sănătății

Pericol major în finanțarea Sănătăț…

Există deficite "mari" de...

Steaua a câştigat Cupa Arcada 2021

Steaua a câştigat Cupa Arcada 2021

Timp de trei zile, sala P...

Lucrări avansate la Ambulatoriul Spitalului de Pneumoftiziologie din Galați

Lucrări avansate la Ambulatoriul Sp…

Spitalul TBC va avea unul...

Președintele PSD, Marcel Ciolacu, a devenit bunic: Așa arată fericirea!

Președintele PSD, Marcel Ciolacu, a…

Preşedintele PSD, Marcel ...

Liviu Dragnea și Codrin Ștefănescu pun bazele unui nou partid

Liviu Dragnea și Codrin Ștefănescu …

Fostul președinte PSD Liv...

Prev Next

Inotătorii David Popovici şi Robert Glinţă, principalele atuuri ale României pentru luni Recomandat

08 david inot 08 david inot

Sportivii români vor evolua luni 26 iulie la Tokyo la opt discipline sportive: baschet feminin 3x3, box, ciclism - mountain bike, înot, judo, tenis, tenis de masă şi triatlon.
Programul tricolorilor în competiţiile din 26 iulie (ora României):
Baschet 3X3: 4.40 (Aomi Urban Sports Park) feminin: Mongolia - România, 8.00 (Aomi Urban Sports Park) feminin: România - Rusia; Box: 11.30 (Kokugikan Arena) cat. 48-52 kg masculin - primul tur: Cosmin-Petre Gîrleanu - Daniel Panev Asenov, 14.12 (Kokugikan Arena) cat. 54-57 kg feminin - optimi de finală: Maria Claudia Nechita - Ramla Said Ahmed Ali; Ciclism - Mountain Bike: 9.00 (Izu MTB Course) - cross-country masculin: Vlad Dascălu; Înot: 4.37 (Tokyo Aquatics Centre) 200 m liber masculin - prima semifinală: David Popovici, 5:31 (Tokyo Aquatics Centre) 100 m spate masculin - prima semifinală: Robert Glinţă; Judo: (Nippon Budokan) cat. 73 kg masculin - primul tur: Alexandru Raicu - Shohei Ono; Tenis: 9.00 turul 2 dublu feminin - Monica Niculescu/ Raluca Olaru - Perez/Stosur, turul 2 simplu feminin: Margareta Vondrousova - Mihaela Buzărnescu;Tenis de masă: (Tokyo Metropolitan Gymnasium) simplu feminin - turul al treilea: Bernadette Szocs; Triatlon: 00.30 (Odaiba Marine Park) individual masculin: Felix Duchampt.

Lasă un comentariu

Asiguraţi-vă că introduceţi informaţiile necesare unde este indicat (*). Codul HTML nu este permis.

înapoi la partea de sus

Taguri